Cieśla-zbrojarz praca w Niemczech

2024-03-27 ID OFERTY: 944426

Zakres obowiązków

Zbrojarz, betoniarz - doświadczenie w branży budowlanej lub przy produkcji prefabrykatów betonowych

Suwnicowy - doświadczenie w obsłudze suwnic z poziomu roboczego, UDT (suwnica, wózek widłowy lub podobne)

Umiejętność pracy z rysunkiem technicznym

Dobra sprawność fizyczna i chęci do pracy

Znajomość języka niemieckiego mile widziane i promowane

Umiejętność organizacji pracy własnej

Umiejętność pracy w zespole

Mile widziany własny samochód

Wymagania

doświadczenie przy produkcji prefabrykatów betonowych dla osób na stanowiskach specjalistycznych

umiejętność pracy z rysunkiem technicznym dla osób na stanowiskach specjalistycznych

dobra sprawność fizyczna i chęci do pracy

umiejętność organizacji pracy własnej

umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

BEZPŁATNE ZAKWATEROWANIE (przy zachowaniu frekwencji w pracy)

• Legalną pracę na umowę o pracę

• Wynagrodzenie:16 euro brutto w w pierwszej klasie podatkowej

• Polskojęzycznego koordynatora/brygadzistę

• Szkolenia stanowiskowe w języku polskim bezpośrednio na produkcji

• Ubranie robocze

• Transport do miejsca pracy na terenie Niemiec - osoby z własnym samochodem premiowane

• System premiowy dla osób posługujących się językiem niemieckim i/lub angielskim

• Płatny urlop

• Pomoc w organizacji wyjazdu do Niemiec

• Jednorazowy zwrot kosztów przyjazdu do Niemiec i badań lekarskich

• Pomoc w uzyskaniu tzw. Kindergeld

• Dokumenty do zwrotu podatku z Niemiec – rozliczenie w I klasie podatkowej

• Możliwość ubezpieczenia członków rodziny