Cieśla- Zbrojarz ok Bayreuth

2024-08-22 ID OFERTY: 977001

Poszukujemy doświadczonych Cieśli, Zbrojarzy do prac na terenie Niemiec.

OFERUJEMY:

  • Pracę w zgranym zespole,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia oraz wzrastające wraz ze stażem pracy w naszej firmie;

  • Bezpłatne zakwaterowanie,

  • Długoterminowe stabilne prace przy długofalowych projektach;

  • Zdalną rekrutację,

  • Stałą pomoc i wsparcie ze strony naszego biura.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

• montaż/demontaż szalunków tradycyjnych i systemowych;

• betonowanie zgodnie z rysunkiem technicznym;

• obsługiwanie maszyn budowlanych;

• prace ogólnobudowlane;

WYMAGAMY:

  • min. 1 rok doświadczenia w zawodzie, poparte dokumentami,

  • Czytania projektów budowlanych,

  • Umiejętności pracy w zespole,

  • Mile widziane prawo jazdy kat. B oraz własny samochód,

  • Umiejętność posługiwania się j. niemieckim- będzie dodatkowym atutem.

Tel: 732 887 107 lub 503 127 063