Cieśla -Betoniarz, Veghel, Holandia

2024-06-25 ID OFERTY: 965113

Link2work Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników, która już od ponad 16 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie za granicą. Oferujemy stabilne i jasne warunki współpracy. la naszego holenderskiego Klienta - firmy z branży budowlanej specjalizującej się w stawianiu fundamentów pod magazyny i budynki komercyjne - poszukujemy osób chętnych podjąć pracę na stanowisku: Cieśla -Betoniarz Miejsce pracy: Veghel, Holandia

Opis stanowiska:
 • przygotowanie i montaż szalunków pod wylewki betonowe
 • wylewanie i zagęszczanie betonu
 • montaż i demontaż form do betonu
 • prace związane z zbrojeniem betonu
 • pielęgnacja świeżo wylanego betonu
 • prace konstrukcyjne z wykorzystaniem betonu
 • wykonywanie elementów betonowych zgodnie z projektem
 • otrzymanie porządku na stanowisku pracy oraz przestrzeganie zasad BHP

Oferujemy:
 • zatrudnienie na warunkach holenderskich
 • wynagrodzenie od 550€ netto/tydzień; kwota netto podana jest JUŻ PO odliczeniu kosztów zakwaterowania i ubezpieczenia)
 • gwarantowane 40 godz. pracy w tygodniu (w przypadku nadgodzin dodatek 125%)
 • zakwaterowanie (pojedynczy pokój)
 • szybki proces rekrutacji

Wymagania:
 • doświadczenie w pracy na powyższym stanowisku
 • komunikatywna znajomość języka angielskiego
 • CV z dokładnym opisem realizowanych projektów w zawodzie cieśla -betoniarz
 • wykształcenie zawodowe, kierunkowe - mile widziane
 • posiadanie certyfikatu VCA - lub chęć wyrobienia na miejscu
 • prawo jazdy kat. B