Cieśla szalunkowy kontrakt francuski

2024-09-27 ID OFERTY: 983282

Agencja pośrednictwa pracy GRH Polska (nr licencji 16998) poszukuje osób na stanowisko:

Cieśla szalunkowy

Miejsce pracy: Mulhouse, Francja
Start pracy: od zaraz- długoterminowa współpraca

Opis stanowiska:
Wykonywanie szalunków metodą bancheur
Prace konstrukcyjne przy szkieletach budynków

Wymagania:
Doświadczenie na stanowisku cieśli szalunkowego
Mile widziane auto
Mile widziana znajomość języka francuskiego

Oferujemy:
Zatrudnienie na warunkach francuskich - kontrakt francuski CDD
Szacowany czas pracy ok. 39h tygodniowo
Wynagrodzenie miesięczne od 2700 euro netto
Zapewnione zakwaterowanie pokoje jedynki
Dieta: 50 euro/dziennie

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji za pomocą formularza kontaktowego:
grhpolska.recruitify.ai/job/55d3156e-347e-4e5f-9633-dc734a9b15c5?sourceId=816