CNC – Frezer / obrobka metali (mazatrol/heidenheim)

2024-09-05 ID OFERTY: 979782

Dla silnie rozwijającej się firmy w Zonhoven poszukujemy operatorow do maszyn frezerskich CNC. Firma specjalizuje się w technologii CNC na rynku oil & gas. Masz już kilkuletnie doświadczenie? Szukasz nowych wyzwań? Czy daje Ci satysfakcję praca seryjna? W takim razie szukamy właśnie Ciebie!

Zadania

· Odpowiedzialność za produkcję części zgodnie z rysunkami i specyfikacjami klienta

· Ustawienie maszyny I programowanie na maszynie (poprzez programowanie CAM)

· Praca na pomiarach części tj. suwmiarka, mikrometr, CMM

Oczekiwania

· Dużym plus! wcześniejsze wykształcenie techniczne najlepiej doświadczenie z frezowaniem (3 osie), 5 osiowe.

· Umiejętność czytania planów w 2D i 3D, przygotowywanie harmonogramu prac, odczytywanie oczekiwań klienta i myślenie o wykonalności

· Umiejętność programowania na maszynie znajomość mazatrol/heidenheim

· Doświadczenie w pracy z narzędziami pomiarowymi, wypełnianiu raportów pomiarowych, mierzeniu części (suwmiarka, mikrometr, i/lub maszyna pomiarowa CMM)

· Dodatkowy atut! znajomość programowania CAM, Top Solid 6 i 7

Co proponujemy?

· Wynagrodzenie pomiedzy 16 a 22 euro brutto za godzinę w zależności od doświadczenia

· Czeki żywnościowe za każdy przepracowany dzień 6 €

· Kontrakt belgijski z opcją stałego zatrudnienia po okresie przejściowym

· 40 godzin tygodniowo z możliwością pracy extra.

· Zapewnione zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym za € 100 all-in!!!

· Dodatek za przejechane kilometry

· Dodatki urlopowe, premia na koniec roku 8,33% rocznego wynagrodzenia brutto.

· Dodatek wakacyjny w wysokości 15,38% rocznego wynagrodzenia brutto

· Pomoc polskiego koordynatora przez cały czas trwania umowy

Zwrot kosztów pierwszego przejazdu do Belgii maksymalnie do 125 € po przepracowanych czterech tygodniach pracy