Dekarz (4200 do 4600​ € netto), bezpłatne zakwaterowanie i dojazdy

2024-04-10 ID OFERTY: 947047

Firma budowlana z wieloletnim doświadczeniem działająca w Belgii w sektorze mieszkaniowym, usługowo-handlowym i budynków użyteczności publicznej poszukuje kandydatów na stanowisko:

Dekarz

Miejsce pracy: Schriek

29/2024

Zadania:

  • Prace dekarskie na nowych inwestycjach i przy renowacjach dużych obiektów

  • Wymiana/ montaż materiałów termo-izolacyjnych

  • Mocowanie haków rynnowych oraz rynien

  • Drobne prace ciesielskie

  • Praca na dachach płaskich, papa termozgrzewalna

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe w pracach dekarskich

  • Mile widziane doświadczenie w technologiach EPDM, PVC

  • Doświadczenie w drobnych pracach ciesielskich

  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego (poziom komunikatywny)

  • Samodzielność, ale również umiejętność pracy zespołowej

  • Gotowość na długoterminową współpracę

  • Firma nie zatrudnia pomocników i osób bez kwalifikacji

Firma oferuje:

  • Długoterminową współpracę z możliwością nadgodzin w tygodniu i w soboty

  • Stawkę 20-21 euro netto/h (dla osób z własną działalnością i A1)

  • Możliwość zatrudnienia również na Umowie o Pracę

  • Pracę całoroczną, atrakcyjny system urlopowy, możliwość regularnych zjazdów do Polski

  • Atrakcyjne formy szkolenia i podnoszenia kwalifikacji

  • Bezpłatne mieszkanie służbowe; pokoje 2-os., media, nielimitowany Internet

  • Mieszkanie wyposażone we wszystkie sprzęty AGD, umeblowane

  • W przypadku najmu mieszkania prywatnego dodatek mieszkaniowy (2 euro netto do każdej roboczo-godziny)

  • Kilometrówka na prywatny pojazd lub samochód służbowy

  • Wsparcie polskojęzycznego koordynatora