Dekarz | Monter dachów płaskich | Darmowe zakwaterowanie

2024-09-26 ID OFERTY: 983168

Firma budowlana z wieloletnim doświadczeniem w branży, specjalizująca się w realizacji projektów na dachach przemysłowych, poszukuje zaangażowanych i doświadczonych pracowników na stanowisko:

Dekarz / Monter Dachów Płaskich / Montaż Izolacji PVC na Dachach Przemysłowych

Miejsce pracy: Waregem, Belgia

Obowiązki:

  • Montaż i konserwacja dachów płaskich z różnych materiałów (membrany, papa)

  • Instalacja izolacji PVC na dachach płaskich.

  • Wykonywanie prac związanych z uszczelnianiem i izolacją termiczną oraz przeciwwilgociową.

  • Prace naprawcze i konserwacyjne na dachach przemysłowych.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o polską umowę o pracę tymczasową,

  • stawkę godzinową: od €17,73 brutto,

  • płatne nadgodziny + 20%,

  • dodatkowa 13 pensja i bony Sodexo €5 na dzień pracy,

  • rozliczenie dojazdu w oparciu o kilometrówkę wg. prawa belgijskiego,

  • amortyzacja auta w wysokości 50 euro/ miesiąc,

  • pracodawca zapewnia i pokrywa koszty zakwaterowania.

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku montera dachów płaskich,

  • znajomości technik i montażu izolacji PCV,

  • umiejętność obsługi zgrzewarek do membran PCV,

  • dotrzymania standardów bezpieczeństwa.

  • prawo jazdy kat. B. + własne auto do dyspozycji (mile widziane).

Jeżeli jesteś osobą odpowiedzialną, dokładną i gotową na podjęcie wyzwań, zapraszamy do przesłania swojego CV!