Dekarz praca w Holandii. Nowe oferty pracy Holandia. Dekarz praca za granicą. Umowy holenderskie

2024-10-04 ID OFERTY: 984257

Dekarz praca w Holandii. Nowe oferty pracy Holandia. Dekarz praca za granicą. Umowy holenderskie. Zapewnione zakwaterowanie.

Obowiązki:

  • montaż dachów z tworzyw sztucznych, bitumicznych lub dachówek

  • utrzymywanie czystego i zorganizowanego miejsca pracy

Oferujemy:

  • wynagrodzenie: 15,00-16,00€ netto za godzinę

  • długoterminowe zatrudnienie

  • profesjonalne i wspierające środowisko pracy

  • zapewnione darmowe zakwaterowanie

  • umowy holenderskie

Wymagania:

  • doświadczenie jako wszechstronny dekarz

  • ważny certyfikat VCA

  • ważne prawo jazdy

  • umiejętność komunikowania się w języku angielskim lub holenderskim

Kontakt telefoniczny od PN- PT od 08:00-16:00 pod nr Tel: 48 798 981 440