Dekarz → praca w Szwajcarii!!

2024-07-20 ID OFERTY: 971162

Oferujemy

  • szwajcarską umowę o pracę

  • wynagrodzenie; od 34CHF do 38CHF brutto/h + Dieta

  • pracę 40 godzin w tygodniu

  • możliwość zapewnienia zakwaterowania (odpłatnie)

  • stabilne zatrudnienie zapewniające długoterminową perspektywę zawodową

  • bezpieczną i legalną pracę z gwarancją odprowadzania składek

  • możliwość zdobycia certyfik

Opis stanowiska

  • układanie pokryć dachowych

  • wykonywanie hydroizolacji bitumicznych

  • izolacja dachów skośnych

  • uszczelnianie i renowacja dachów płaskich

  • praca w Szwajcarii (Luzerna)

Wymagania stanowiska

  • komunikatywna znajomość j. niemieckiego (A2/B1)

  • doświadczenie w pracy jako dekarz na terenie Niemiec lub Szwajcarii i Austrii

  • samochód na dojazdy do pracy (wymóg konieczny)

  • sprawność fizyczna

  • brak przeciwwskazań do pracy na wysokościach

  • samodzielność