Dekarz ze znajomością niemieckiego i prawem jazdy

2024-02-22 ID OFERTY: 937270

Nasz klient, niemiecka firma zajmująca się pokryciami dachowymi zatrudni pracownika na stanowisko:

Dekarz/Monter rusztowań

Miejsce pracy: Sindelfingen- Badenia-Wirtembergia

Stawka: 18-20 euro brutto/h – do negocjacji po okresie próbnym

Zadania:

  • Układanie i naprawa pokryć dachowych,

  • Wykonywanie izolacji i wentylacji dachów,

  • Montaż i naprawa rynien, okien dachowych, kominów,

  • Przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy jako dekarz – cieśla - monter rusztowań,

  • Znajomości języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym,

  • Prawo jazdy kat. B

  • Uczciwość i sumienność,

  • Gotowość do pracy w różnych warunkach atmosferycznych.

Gwarantujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę,

  • Możliwość awansu i podwyżki po okresie próbnym,

  • Współpracę na czas nieokreślony, długoterminowo na kilka lat,

  • Pracę od poniedziałku do piątku- wolne weekendy,

  • Pomoc w znalezieniu kwatery.

Zatrudnimy pomocników budowlanych, którzy wyrażą chęć pracy jako dekarz.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV lub  kontakt telefoniczny  536 548 851. Nie odbieram? Napisz SMS o treści „DEKARZ” – na pewno oddzwonię!