Oferta z portalu FACHPRACA.pl - Praca dla fachowców. Tu znajdziesz tysiące ofert pracy dla fachowców z Polski i z zagranicy.

Dekarze - darmowe zakwaterowanie

2022-11-25 ID OFERTY: 812365

Opis stanowiska

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego: +48510281546 / +48517521063 lub mailowego cv@jobforce.pl

Aktualnie dla naszego Norweskiego klienta poszukujemy 2 dekarzy.

Projekt: Sunndalsøra, Tingvol i Ålesund.

Zakres obowiązków: prace dachowe, zgrzewanie papy dachowej, prace na wysokości.

Projekt rozpoczyna się 01.10.2022 i potrwa do 01.04.2023.

Wymagania stanowiska

  • doświadczenie w zawodzie,

  • samodzielność,

  • znajomość j. angielskiego (B2) i/lub norweskiego na poziomie komunikatywnym,

  • referencje (telefoniczne) z poprzednich miejsc pracy,

  • uprawnienia Hot-Work (firma może pomóc w wyrobieniu)

  • prawo jazdy kat. B (u przynajmniej jednego pracownika na dwóch)

Oferujemy

  • legalną pracę w norweskiej firmie (nie delegacja z Polski!)

  • norweską umowę o pracę, którą firma zawiera z pracownikiem w Norwegii

  • przygotowanie dokumentacji i pomoc w wyrobieniu norweskiego numeru podatkowego

  • feriepenger (pieniądze wakacyjne) w wysokości 10,2% od stawki godzinowej brutto (zależnie od projektu). Feriepenger jest wypłacane raz w roku (czerwiec/lipiec) i jego wysokość zależy od przepracowanych godzin na przełomie całego roku

  • dodatek na dzieci przysługujący wg prawa norweskiego

  • darmowe zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych (blisko projektu)

  • stawkę godzinową – 260 kr/h brutto

  • 48h roboczych w tygodniu

  • darmowe ubrania zapewnione przez pracodawcę od pierwszego dnia współpracy

Wyślij do nas swoje CV, odezwiemy się w możliwie najszybszym terminie!