Dekarz/Renowacja Dachów Zabytkowych(TOL/08/23) (HH/I/250)

2024-03-27 ID OFERTY: 944441

WEEGREE.COM Sp. z o.o. jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 20 lat współpracujemy z klientami z Belgii, Francji, Holandii i PolskiSolidnośćwysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

 Dekarz/Renowacja Dachów Zabytkowych

Miejsce pracy:  Belgia

Opis stanowiska:

Jako Dekarz Zabytkowy w naszym zespole będziesz odpowiedzialny za renowację dachów historycznych, przywracając im ich pierwotny urok i funkcjonalność. Twoje zadania będą obejmować:

  • Wykonywanie prac dekarskich zgodnie z tradycyjnymi technikami i materiałami, zachowując autentyczność budynków zabytkowych.

  • Pokrycia dachowe z łupka naturalnego,   ołowiu,   cynku.

  • Diagnozowanie stanu technicznego dachów, identyfikowanie problemów i opracowywanie planów naprawy i renowacji.

  • Przywracanie pokryć dachowych do pierwotnego wyglądu, dbając o detale, proporcje i materiały charakterystyczne dla danej epoki.

  • Współpraca z innymi specjalistami w zakresie konserwacji zabytków w celu osiągnięcia kompleksowej renowacji.

Czego oczekujemy:

  • Doświadczenie w pracy z dachami zabytkowymi oraz znajomość tradycyjnych technik renowacyjnych.

  • Umiejętność identyfikacji i rozwiązywania problemów związanych z konstrukcją i izolacją dachów historycznych.

  • Zrozumienie materiałów tradycyjnie używanych do pokryć dachowych, takich jak drewno, gonty, blacha miedziana itp.

  • Precyzyjne umiejętności manualne i estetyczne, aby zapewnić autentyczność wyglądu dachu zabytkowego.

Zatrudniając się przez Weegree przyczyniasz się do odbudowy lasów - zasadzimy drzewo w Twoim imieniu.

Co oferujemy:

  • Zarobki 13-15 € netto/h

  • Gwarancja stabilnej pracy.

  • Terminowe wypłaty wynagrodzenia do 10-tego każdego miesiąca.

  • Możliwość pobierania zaliczek przez pierwszy miesiąc zatrudnienia.

  • Zakwaterowanie zorganizowane i opłacane przez nas.

  • Zwrot kosztów wyjazdu do wysokości 100€, po przepracowaniu 168h.

  • Bony żywnościowe do wykorzystania w polskich sklepach.

  • Narzędzia do pracy oraz odzież ochronną.

  • Bezpłatny transport do pracy - dodatek amortyzacyjny za korzystanie z własnego samochodu na podstawie kilometrówki.

  • Kompleksową obsługę przed wyjazdem.

  • Zdalną opiekę koordynatora przez cały okres trwania projektu.

Zachęcam do kontaktu ! Podczas rozmowy rozwiewamy wszelkie wątpliwości.