Doświadczony operator maszyn do Belgii

2023-08-25 ID OFERTY: 883400

ASAP HR Group to międzynarodowy specjalista w świecie pracy.  Zapewniamy wielu  firmom wykwalifikowanych specjalistów w wielu branżach.

Naszym klientem  jest największa palarnia kawy w Belgii i kluczowy producent na europejskim rynku kawy pod markami własnymi. Jako prawdziwy one-stop-shop, dostarcza doskonałą jakość produktów.

Do zakładu w Puurs-Sint-Amands (Belgia) produkującego szeroką gamę produktów kawowych: kawę ziarnistą, paloną i mieloną, pady oraz szeroką gamę kapsułek. poszukujemy osób na stanowisko do obsługi maszyny pakującej kawę.

Miejsce pracy: Puurs - Sint - Amands, Antwerpia, Belgia

Obowiązki

  • uruchomienie maszyny i ustawianie niezbędnych parametrów

  • obsługa i monitoring wyznaczonych maszyn lub części linii produkcyjnej,

  • kontrola jakości produkowanej kawy

  • atutem będzie znajomośc przepisów HACCP

  • utrzymywanie stanowiska pracy w czystości i dobrym stanie,

  • przygotowywanie zleceń do realizacji zgodnie z planem liniowym,

  • podejmowanie samodzielnych prób rozwiązywania komunikatów o błędach na maszynie i zgłaszanie poważniejszych  problemów  liderowi zespołu.

  • prawidłowe przekazanie swojej zmiany następnemu operatorowi

Wymagania

  • doświadczenie jako operator maszyn

  • wykształcenie kierunkowe techniczne jest dużym plusem

  • dokładność i utrzymywanie porządku na stanowisku pracy,

  • dobra znajomość języka angielskiego, niderlandzkiego lub francuskiego,

  • doświadczenie w branży spożywczej jest na plus dla kandydata,

  • gotowość do pracy zmianowej ( praca na dwie zmiany).

  • mile widziani kandydaci posiadający samochód na dojazdy do pracy.

Oferujemy

  • stawka godzinowa: od 17,43 euro brutto za godzinę , w zależności od posiadanego doświadczenia

  • bon na posiłki w wysokości 8€ za przepracowany dzień roboczy

  • możliwość pracy w soboty, płatna 175%

  • Zapewnione zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych w wysokości 100€ tygodniowo po stronie pracownika (w opłatę wliczone woda, gaz, prąd i nielimitowany internet). Domy znajduja sie ok. 10-20 minut jazdy samochodem do miejsca pracy

  • Dodatek za przejechane kilometry - zwykle kilka euro za dzień

  • Premia na koniec roku 8,33% rocznego wynagrodzenia brutto.

  • Dodatek wakacyjny w wysokości 15,38% rocznego wynagrodzenia brutto

  • Zwrot kosztów pierwszego przejazdu do Belgii maksymalnie do 125 € po przepracowanych czterech tygodniach pracy

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie aktualnego  CV (najlepiej w jezyku polskim lub angielskim)