Elektromechanik

2024-02-08 ID OFERTY: 934597

Link2work sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników, która już od ponad 15 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie za granicą. Oferujemy stabilne i jasne warunki współpracy. Dla naszego Klienta, który jest światowym liderem w projektowaniu wnętrz i materiałów budowlanych (podłogi, panele dekoracyjne, rozwiązania izolacyjne i nowe technologie), zatrudnijącym ponad 8600 pełnych pasji pracowników w 105 lokalizacjach - poszukujemy kandydatów zainteresowanych pracą na stanowisku: ElektromechanikMiejsce pracy: Belgia Wielsbeke, Avelgem, OostrozebekeZakwaterowanie: zorganizowane

Zakres obowiązków
 • praca w dziale podłóg i paneli przy utrzymaniu ruchu w pełni zautomatyzwanym środowisku maszyn
 • diagnozowanie i naprawa usterek
 • prace naprawcze w zakresie mechaniki, elektromechaniki i elektryki
 • prace konserwacyjne, zapobiegawcze oraz regulacja maszyn
 • analizy oraz wdrażanie propozycji usprawnień
 • bieżące prace, naprawy oraz zapewnienie bezpieczeństwa i porządku w miejscu pracy

Poszukiwane kompetencje
 • wymagane wykształcenie z zakresu elektryki, elektromechaniki lub mechaniki
 • co najmniej 2 lata doświadczenia jako elektromechanik w zautomatyzowanej firmie
 • dobra znajomość sterowników PLC (bez programowania)
 • dobra znajomość języka angielskiego (B2-C1)
 • elastyczność oraz gotowość do pracy w różnych lokalizacjach w Belgii
 • gotowość do pracy w systemie 5-cio zmianowym lub 2-zmianowym
 • prawo jazdy kategorii B

Oferujemy
 • zatrudnienie na belgijskich warunkach bezpośrednio u klienta firmy
 • gwarantowane 40h tygodniowo
 • stawkę 17€/h-20€ brutto/h
 • dodatki za system zmianowy, +35% na za miesiąc w systemie 5-cio zmianowym, + 7% miesięcznie za system 2-zmianowy
 • możliwość skorzystania z darmowego mieszkania (pokój jednoosobowy), przez pierwsze 6 m-cy pracy
 • ubezpieczenie na wypadek hospitalizacji (w tym członków rodziny, za opłatą).
 • ubezpieczenie grupowe.
 • pakiet socjalny oraz benefity
 • rozbudowany system urlopowy
 • możliwość skorzystania ze stołówki firmowej
 • możliwość skorzystania ze szkoleń podnoszących kwalifikacje
 • nauka języka holenderskiego
 • dodatek wakacyjny - 15,38 % rocznych zarobków brutto
 • premię roczną - 8,33 % rocznych zarobków brutto - pod warunkiem przepracowania minimum 65 dni w okresie od lipca bieżącego roku do czerwca kolejnego