Elektromechanik – naprawy i przewijanie silników elektrycznych

2024-02-13 ID OFERTY: 935579

Zakres obowiązków:

  • Naprawa i przewijanie silników elektrycznych AC,DC i generatorów do 1,5-MW: silniki prądu przemiennego i stałego, generatory, serwomotory, silniki 2-biegowe, silniki pomp i wentylacyjne, silniki z hamulcem

  • Regeneracja silników 2-Hanstighed

  • Uzbrojenie do innego napięcia czy częstotliwości

  • Usługi elektromechaniczne

Wymagania:

  • Doświadczenie 1-2 lata na stanowisku elektromechanika

  • Dyspozycyjność do rozpoczęcia pracy już w styczniu 2024

  • Gotowość do podjęcia pracy długoterminowej

  • Umiejętność czytania rysunków technicznych

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1-B2

  • Prawo jazdy i auto na wyjazd będą dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie duńskiej umowy o pracę

  • Ubezpieczenie od pierwszego dnia pracy oraz składki emerytalne

  • Gwarantowane takie samo wynagrodzenie i wszystkie warunki, jakie mają pracownicy zatrudnieni bezpośrednio w firmie duńskiej

  • Atrakcyjną stawkę godzinową

  • Przed pierwszą wypłatą gwarantujemy zaliczki w wysokości 1000 dkk/tydzień - pierwsza zaliczka po pełnym przepracowanym tygodniu

  • Wynagrodzenie wypłacane co 2 tygodnie

  • Możliwość nadgodzin dodatkowo płatnych

  • Gwarantowane Feriepenge – pieniądze wakacyjne (12,5%) oraz dodatki świąteczne Organizację kwestii formalnych - karta podatkowa, karta zdrowotna, duński numer personalny (CPR – odpowiednik naszego numeru PESEL)

  • Opiekę polskojęzycznych koordynatorów i numer alarmowy dostępny 24h/7 Pomoc w organizacji zakwaterowania i transportu na terenie Danii.