Elektromechanik utrzymania ruchu

2024-04-05 ID OFERTY: 946218

Link2work sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników, która już od ponad 15 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie za granicą. Oferujemy stabilne i jasne warunki współpracy.Dla naszego Klienta - rodzinnej firmy będącej producentem lodów własnej marki na rynek belgijski i europejski - poszukujemy osób chętnych podjąć pracę na stanowisku:Elektromechanik utrzymania ruchu 18€-21€/h(produkcja lodów)Miejsce pracy: Westerlo, BelgiaZakwaterowanie: zorganizowane

Opis stanowiska:
 • utrzymanie w dobrym stanie technicznym maszyn i instalacji przemysłowych zarówno pod kątem koniecznych napraw jak i działań prewencyjnych
 • przeglądy techniczne, diagnoza i usuwanie usterek linii produkcyjnej
 • naprawy elektryczne i mechaniczne maszyn i instalacji na terenie zakładu
 • montaż nowych, oraz regulacja istniejących maszyn pod kątem produkcji różnych produktów: lodów, kremów itp.
 • praca w systemie 2- zmianowym, lub na stałej zmianie nocnej

Oferujemy:
 • zatrudnienie długoterminowe na belgijskich warunkach
 • możliwość przeszkolenia osób z mniejszym doświadczeniem
 • stawkę: 18€ -21€ brutto/h, stała nocna zmiana
 •  wynagrodzenie wypłacane tygodniowo
 • dodatki zmianowe: zmiana nocna +2,04 € brutto/h
 • bon żywnościowy w wysokości 8,00 € / dzień pracy (1,09 € - wkład własny pracownika - wypłacane po przepracowaniu 65 dni
 • dodatek wakacyjny - w skali przepracowanego roku wyniesie ok. 4175 € brutto (15,38 % rocznych zarobków brutto).
 • premię roczną - w skali przepracowanego roku wyniesie ok. 2262 € brutto (8,33 % rocznych zarobków brutto) pod warunkiem przepracowania minimum 65 dni w okresie od lipca bieżącego roku do czerwca kolejnego
 • gwarantowane 37,5 h pracy tygodniowo
 • możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania - 95 €/tydzień (pokój 2-osobowy), 145€/tydzień (pokój 1-osobowy).
 • możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia zdrowotnego - 9 euro miesięcznie

Wymagania:
 • wykształcenie techniczne kierunkowe
 • komunikatywna znajomość języka angielskiego
 • doświadczenie na podobnym stanowisku, mile widziane w sektorze spożywczym
 • wiedza z zakresu elektryki, mechaniki, sterowników PLC i automatyzacji procesów
 • znajomość narzędzi: Megger, PT100, falownik, termopara
 • prawo jazdy kat. B mile widziane