Elektronik (Niemcy)

2024-10-14 ID OFERTY: 985734

Opis stanowiska

  • Praca jako elektronik na produkcji elementów drewnianych na tartaku

  • Zapewnienie działania maszyn elektrycznych i elektronicznych

  • Naprawa i konserwacja komponentów elektrycznych/elektronicznych

  • Terminowe usuwanie usterek systemów produkcyjnych

  • Monitorowanie, dostosowywanie lub modyfikowanie systemów elektrycznych zgodnie ze specyfikacjami

  • Montaż i instalacja sprzętu elektrycznego

  • Konserwacja

Wymagania stanowiska

  • Doświadczenie w konserwacji i naprawie systemów i urządzeń elektrycznych

  • Mile widziana znajomość programowania sterowników PLC, Siemens Step7/TIA Portal i Rockwell RSLogix 5000

  • Znajomość obsługi oprogramowania do wizualizacji

  • Znajomość obsługi oprogramowania systemu sterowania

  • Umiejętności informatyczne (standardowe oprogramowanie biurowe, oprogramowanie sterujące)

  • Znajomość języka niemieckiego

  • Auto na wyjazd

Oferujemy

  • Stawka 18,00 EUR brutto/h

  • Zakwaterowanie zapewnia i opłaca pracodawca

  • Polska umowa o pracę tymczasową z możliwością bezpośredniego zatrudnienia u Klienta

  • Brak "Zeitkonta"

  • Pomoc polskojęzycznego koordynatora

  • Zaliczki po 5 przepracowanych dniach