Elektrotechnik ds. rozwoju sprzętu → praca w Niemczech

2024-07-12 ID OFERTY: 969390

Oferujemy

  • Umowa o pracę na pełen etat, na czas nieokreślony

  • Wynagrodzenie od 5000 € brutto
    w zależności od doświadczenia zawodowego

  • 30 dni urlopu

  • 100% zwrotu kosztów podróży

  • Brak Zeitkonta

  • Bonusy świąteczne i urlopowe

  • Praca w innowacyjnej firmie zorientowanej
    na nowe technologie

Opis stanowiska

  • Zapewnienie gotowości operacyjnej urządzeń
    elektronicznych systemów testowych dla awioniki wojskowej

  • Tworzenie projektów urządzeń i komponentów elektronicznych

  • Analiza działania systemów i obwodów elektronicznych

  • Opracowywanie rozwiązań do niedostępnych części zamiennych

  • Rozwiązywanie problemów i naprawy na poziomie komponentów

Wymagania stanowiska

  • Ukończone studia inżynierskie na kierunku elektrotechniki/
    lub jako technik elektrotechniki

  • Znajomość języka niemieckiego i angielskiego (min.B2)

  • Doświadczenie w analizie i projektowaniu obwodów elektronicznych

  • Doświadczenie w powszechnej technologii pomiarowej

  • Zdolności manualne w elektronice