Elektryk

2024-02-14 ID OFERTY: 935745

Poszukujemy elektryka dla naszego klienta w Oevel.

W naszej kulturze wierzymy w uwalnianie potencjału. Oferujemy potencjalne możliwości rozwoju kariery, uczynienia społeczności lepszym miejscem i współpracy z najbardziej innowacyjnymi myślicielami w celu rozwiązywania najtrudniejszych problemów na świecie.

Wierzymy w elastyczność, dzięki czemu możesz odkrywać swoje pasje, jednocześnie wywierając wpływ poprzez znaczącą pracę w ramach naszej integracyjnej siły roboczej.

Twoje zadania :

  • Wykonywanie konserwacji elektrycznej i szeroko zakrojonych zadań związanych z maszynami, aby sprzęt był dostępny i nadawał się do użytku;

  • Czytanie schematów elektrycznych, umiejętność rozpoznawania symboli takich jak lampa, silnik, gniazdo itp;

  • Wiercenie/gwintowanie otworów w celu umieszczenia mniejszych urządzeń elektrycznych;

  • Praca fizyczna, taka jak umieszczanie i zawieszanie kanałów kablowych oraz ciągnięcie różnego rodzaju kabli;

  • Przystępowanie do pracy w sposób schludny i uporządkowany;

  • Zgłaszanie wszelkich zagrożeń, stosowanie środków ochrony osobistej, przestrzeganie zasad, procedur i przepisów.

Umiejętności

  • Doświadczenie w czytaniu schematów elektrycznych

  • Doświadczenie jako elektryk

  • Chęć do pracy w zespole

  • Znajomość języka niderlandzkiego i/lub angielskiego

  • Posiadasz wiedzę na temat używanych narzędzi, takich jak szczypce do tulejek, szczypce do ściągania izolacji, szczypce do końcówek kablowych

Oferujemy

  • Pracę w ciepłym środowisku i otwartej atmosferze pracy

  • Wynagrodzenie od 16 €/h do 17 €/h brutto

  • Dodatek zmianowy w wysokości 10% za poranne i późne zmiany oraz 20% za zmiany nocne, 50% za sobotę

  • Bony na posiłki o wartości 6 € dziennie

  • Zapewnione zakwaterowanie: 85 € za pokój jednoosobowy, 55 € za pokój dwuosobowy po stronie pracownika (woda, gaz, prąd i nieograniczony internet wliczone w cenę)

  • Zwrot kosztów przejazdu - zazwyczaj kilka euro dziennie

  • Dodatki: dodatek urlopowy, premia na koniec roku w wysokości 8,33% rocznego wynagrodzenia brutto.

  • Premia wakacyjna w wysokości 15,38% rocznego wynagrodzenia brutto

  • Przyjemna atmosfera i środowisko pracy, wspaniali koledzy, którzy pracują jako zespół.

  • Praca na 2 zmiany

  • Zmienne wynagrodzenie oparte na celach organizacyjnych.