Elektryk Belgia

2024-02-03 ID OFERTY: 933604

Opis / Obowiązki:

Miejsce pracy: Brugge
Długotrwała umowa na warunkach belgijskich
Godziny pracy: od 160 godz. miesięcznie + nadgodziny.

Do głównych zadań osoby zatrudnionej należy:

Montaż instalacji elektrycznych.
Układanie kabli, podłączanie urządzeń elektrycznych (oświetlenie, montaż gniazd wtykowych, włączników, przełączników elektrycznych).
Diagnozowanie oraz usuwanie awarii urządzeń mechanicznych oraz podzespołów.

Wymagania:
Minimum roczne, udokumentowane doświadczenie w zawodzie
Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym minimum B1

Oferujemy:

belgijska umowa i pełne świadczenia socjalne.
16.5 – 18.5 Euro Brutto za godzinę
Ubezpieczenie i zwrot za dojazd do pracy oplaca pracodawca.
Po 6tygodniach pracy zwrot za przyjazd z Polski(na podstawie biletu,paragon za paliwo itd…, max.150 Euro)

osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji po angielsku  na adres mailowy:    office@eastgaterecruitment.com

W temat wiadomości prosimy wpisać: Elektryk Belgia