Elektryk

2024-09-26 ID OFERTY: 983253

Opis stanowiska

  • Montaż instalacji elektrycznej od A-Z w nowych budynkach

  • Montaż gniazdek, montaż oświetlenia, czytanie schematów

  • Prace w zakresie instalacji elektrycznej w nowych budynkach

  • Ciągnięcie kabli, podłączanie przełączników, gniazd, lamp, czujników dymu itp.

  • Mile widziane, lecz nie wymagane doświadczenie podłączania elektryki do szaf sterowniczych

Wymagania stanowiska

  • Minimum roczne doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

  • język angielski na poziomie komunikatywnym

  • Prawo jazdy kat. B, mile widziane własne auto (zwrcamy za paliwo oraz amortyzacje)

  • umiejętności pracy zespołowej

  • dostępność na dłuższy okres

Oferujemy

  • długowalową współpracę

  • w pełni legalne zatrudnienie na podstawie polskiej umowie zlecenie

  • stawka od 14-15 EUR netto/h (w zależności od doświadczenia)

  • darmowe zakwaterowanie w bdb standardzie w 2-os. pokojach w pełni wyposażonych

  • ubrania robocze

  • opiekę polskojęzycznego koordynatora