Elektryk budowlany // 2800-2900 EUR Netto

2024-06-05 ID OFERTY: 959613

Firma TALCON GmbH poszukuje nowych pracowników!

Zakres obowiązków:

Instalacja systemów elektrycznych:

  • Instalacja przewodów, rozdzielnic, gniazdek, przełączników i innych komponentów elektrycznych zgodnie z planami budowlanymi i lokalnymi przepisami.

  • Układanie i łączenie przewodów elektrycznych oraz połączeń zgodnie z ustalonymi standardami.

  • Instalacja systemów oświetleniowych, w tym lamp, żarówek i innych źródeł światła.

Usuwanie usterek i naprawy:

  • Identyfikacja i usuwanie problemów oraz awarii w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania systemów elektrycznych.

Współpraca:

  • Współpraca z innymi branżami budowlanymi w celu zapewnienia płynnego przebiegu prac budowlanych i integracji instalacji elektrycznych.

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe

  • Dobra znajomość języka niemieckiego (na poziomie B1/B2)

Nasza oferta:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Możliwość pracy w godzinach nadliczbowych (zależne od pracodawcy)

  • Dodatki za pracę zmianową

  • Niemiecka umowa o pracę

  • Dodatki urlopowe oraz świąteczne

  • Niemieckie ubezpieczenie

  • Cykliczne podwyżki

  • Regularne zaliczki

  • Wsparcie polskojęzycznych dysponentów

  • Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę (pokoje jednoosobowe z dostępem do internetu, koszty zakwaterowania zawsze są potrącane od wypłaty).

Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj się z nami!

Pozdrawiamy,

TALCON GmbH