Elektryk budowlany

2024-04-25 ID OFERTY: 950840

OFERTA PRACY TYMCZASOWEJ – GRH Polska, nr licencji 16998

Dla naszego stałego klienta z branży budowlanej poszukujemy fachowców z doświadczeniem na stanowisko:

ELEKTRYK BUDOWLANY
Miejsce pracy: Francja, okolice Val Thorens, Chambery, Val Cenis

start: przełom maja i czerwca

To oferujemy:

  • Polską umowę o pracę tymczasową

  • Wynagrodzenie miesięczne w przedziale 2900 - 3200 euro netto

  • Bezpłatne zakwaterowanie w komfortowych pokojach jednoosobowych

  • Dieta + ciepły posiłek podczas pracy

  • Zorganizowany darmowy dojazd na budowę

  • Pracę w polskich ekipach

  • Dofinansowanie kosztów wyjazdu – dodatek odnawialny co 90 dni

  • Bonus 100 euro za polecenie nam pracownika

  • Możliwość otrzymania zaliczki – już po tygodniu pracy

Zakres obowiązków:

  • Montaż skrzynek rozdzielczych

  • Instalacja oświetlenia i wyposażenia AGD

  • Obsadzanie puszek, ciągnięcie peszli, przeciąganie kabli

  • Podłączanie instalacji elektrycznej, realizacja linii podłączeń

  • Montaż gniazdek i przełączników światła, wiercenie korytek wg. planów

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie na w.w. stanowisku

  • Umiejętność czytania rysunków technicznych

  • Gotowość do rozpoczęcia pracy końcem maja/początkiem czerwca

  • Mile widziana znajomość j. francuskiego

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji za pomocą formularza kontaktowego:

lub kontakt telefoniczny  (w godzinach 8:00 - 16:00):

+48 789 365 553

Prosimy o zawarcie w CV poniższej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).”
Klauzula informacyjna dla kandydata: grhpolska.com/klauzula-informacyjna/

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami