Elektryk budowlany → Poszukiwane Teamy!

2024-06-23 ID OFERTY: 964501

Opis stanowiska

  • Praca na stanowisku elektryka budowlanego

  • Montażu sygnalizacji świetlnej przy torach

  • Praca w systemie 10 dni /4 dni

  • Praca 10 h dzienne w Stuttgart

Wymagania stanowiska

  • Poszukiwane grupy elektryków 3-4-osobowe  (w skład, w który wchodzą brygadzista elektryków + pomocnicy)

  • Dobra znajomość języka niemieckiego-Brygadzista (niewymagana znajomość języka niemieckiego u pomocników)

  • Wykształcenie kierunkowe w Niemczech (Brygadzista)

  • Wymagany samochód na dojazdy do pracy (na grupę)

  • Sprawność fizyczna

Oferujemy

  • Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony

  • Atrakcyjne wynagrodzenie: Brygadzista 25€ brutto/h, Pomocnik elektryka 20€ brutto/h

  • Możliwość zapewnienia zakwaterowanie

  • Ubrania robocze

  • Elektronarzędzia do pracy

  • Bezpieczną i legalną pracę z gwarancją odprowadzania składek

Opiekunowie rekrutacji

Kręc Amanda
amanda@sedulus.pl

+48660362547