Elektryk - całe Niemcy - długie zlecenia

2024-07-18 ID OFERTY: 970390

poszukuje pracownika na stanowisko:

Elektryk

Opis stanowiska:

- Instalacja, naprawa i konserwacja instalacji elektrycznych w budynkach mieszkalnych, komercyjnych i przemysłowych
- Montaż i wymiana urządzeń elektrycznych, takich jak gniazdka, przełączniki i oświetlenie
- Przeprowadzanie inspekcji bezpieczeństwa i diagnostyka usterek w instalacjach elektrycznych
- Dokumentowanie prac remontowych i konserwacyjnych

Wymagania:

- Wykształcenie zawodowe w zakresie elektrotechniki lub pokrewnej dziedzinie
- Co najmniej 2 lata doświadczenia w pracy jako elektryk
- Znajomość przepisów i norm dotyczących instalacji elektrycznych
- Umiejętność samodzielnej pracy i pracy w zespole
- Dobra sprawność fizyczna
- Znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym
-prawo jazdy kat B

Oferujemy:

- Wynagrodzenie od 3000 do 3200 Euro netto miesięcznie
- Praca stała
- Umowa o pracę
- Możliwości rozwoju zawodowego
- Przyjazne środowisko pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV przez formularz kontaktowy znajdujący się pod tym ogłoszeniem.