Elektryk maszyn produkcyjnych

2024-03-07 ID OFERTY: 939987

Dla firmy z branży spożywczej poszukujemy elektryków maszyn produkcyjnych.

Wynagrodzenie: 2800-3000€ netto przy 160h na I klasie podatkowej

Obowiązki

  • zapewnienie ciągłości produkcyjnej maszyn i urządzeń

  • diagnozowanie oraz usuwanie usterek i awarii elektrycznych

  • wykonywanie pomiarów elektrycznych maszyn i urządzeń

  • prowadzenie konserwacji maszyn i urządzeń

Wymagania

  • doświadczenie jako elektryk na produkcji

  • mile widziana znajomosc niemieckiego

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie + dodatki

  • mozliwosc zakwaterowania

  • niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony

  • zakwaterowanie w poblizu miejsca pracy

  • możliwość pobierania zaliczek

  • opłacane składki na ubezpieczenie zdrowotne/emerytalne

  • wsparcie polskich koordynatorow

  • premie świąteczne i urlopowe

  • dodatki za przepracowane święta

  • płatny urlop wypoczynkowy

Zapraszam do kontaktu

k.szymanska@gowork-service.com

+49 176 70247193