Elektryk Niemcy

2024-02-03 ID OFERTY: 933542

Opis / Obowiązki:

Miejsce pracy: różne lokalizacje w Nieczech min. Berlin, Augsburg, Ingolstadt, Kempten , Monachium, Stuttgart
Praca aktualna jest natychmiast lub w późniejszym terminie.
Umowa o pracę na okres stały z niemiecką agencją pracy tymczasowej
. Praca jest stacjonarna w obrębie siedziby firmy.
Czas pracy: od poniedziałku do piątku, mogą dochodzić soboty.
Godziny pracy: od 170 do 210 godz. miesięcznie.

Główne zadania:

Montaż instalacji elektrycznych.
Układanie kabli, podłączanie urządzeń elektrycznych (oświetlenie, montaż gniazd wtykowych, włączników, przełączników elektrycznych).
Diagnozowanie oraz usuwanie awarii urządzeń mechanicznych oraz podzespołów.

Wymagania:

Wyuczony zawód elektryka lub pokrewne (świadectwo ukończenia szkoły o profilu elektryk/ elektromonter lub aktualne uprawnienie SEP).
Doświadczenie przy elektryce budowlanej i/lub przemysłowej.
Konieczna podstawowa znajomość języka niemieckiego.
mile widziane posiadanie własnego auta do dojazdów z mieszkania do pracy.

Nasza oferta:

Niemiecka umowa o pracę i pełne świadczenia socjalne.
Wynagrodzenie brutto: 15,50 - 17 Euro (w zależności od kwalifikacji i od znajomości j. niemieckiego).
Dieta dzienna netto 20 - 40 euro (od 420 do 600 euro netto miesięcznie).
+ 25% do stawki godzinowej za nadgodziny i pracę w soboty.
Wynagrodzenie miesięczne netto od 2500 euro + nadgodziny.
Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę, płatne przez pracodawcę.

osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji po niemiecku na adres mailowy:   office@eastgaterecruitment.com

W temacie proszę wpisać kraj