Elektryk przemysłowy (linia produkcyjna)

2024-10-17 ID OFERTY: 986249

Link2work Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników, która już od ponad 16 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie za granicą. Oferujemy stabilne i jasne warunki współpracy.Dla naszego klienta, który jest jednym z liderów w swojej branży, specjalizującej się w opracowywaniu i dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań dla przemysłu piekarniczego. Poszukujemy kandydatów chętnych podjąć pracę na stanowisku: elektryk przemysłowy (linia produkcyjna) do 3400 netto/m-ącMiejsce pracy: Culemborg, HolandiaZakwaterowanie: zorganizowane

Zakres obowiązków
 • instalacja i montaż części urządzeń elektrycznych przy użyciu narzędzi ręcznych i elektrycznych
 • montaż silników do linii produkcyjnych, skrzynek kontrolnych, tranzystorów sygnałowych, skrzynek połączeniowych
 • diagnostyka i naprawa usterek w urządzeniach elektrycznych
 • regularna konserwacja maszyn i urządzeń elektrycznych
 • praca z dokumentacją techniczną, w tym czytanie schematów elektrycznych
 • praca na stałą dzienną zmianę godz.07.30-16.30. Chęć pracy w nadgodzinach (wtorki i czwartki do godz. 20), plus w soboty (do 53h)

Poszukiwane kompetencje
 • wykształcenie średnie techniczne lub wyższe w zakresie elektryki
 • minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
 • umiejętność czytania i interpretacji schematów elektrycznych
 • znajomość stalli nierdzewnej
 • znajomość zasad bezpieczeństwa pracy z urządzeniami elektrycznymi
 • zdolność do pracy w zespole oraz samodzielność w działaniu
 • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy
 • zatrudnienie długoterminowe na holenderskich warunkach
 • gwarantowane 40 h pracy tygodniowo (możliwość nadgodzin do 53 h tygodniowo)
 • stawka 15,0€ netto /h ( po odtrąceniu kosztów za mieszkanie i ubezpieczenie), czyli 600€-795€ netto tydzień
 • dodatek wakacyjny
 • możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania
 • ubezpieczenie
 • termin wyjazdu ustalany indywidualnie z kandydatem!