Elektryk przemysłowy

2024-04-08 ID OFERTY: 946584

Link2work sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników, która już od ponad 16 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie za granicą. Oferujemy stabilne i jasne warunki współpracy.Dla naszego Klienta firmy działającej na terenie Irlandii, Wielkiej Brytanii, Niemiec oraz Holandii jako dostawca usług E&I (electrical and Instrumentation) oraz wykonawca zapewniający wsparcie w zakresie projektów elektrycznych i oprzyrządowania i instalacji elektrycznych w takich segmentach jak: farmaceutyka, półprzewodniki, żywność i napoje, centra danych oraz przemysł i dystrybucja energii, poszukujemy pracowników na stanowisko: Elektryk przemysłowy 2600€ nettoMiejsce pracy: Frankfurt, NiemcyZakwaterowanie: zorganizowane, opłacone

Zakres obowiązków
 • pomoc w utrzymaniu prawidłowego działania infrastruktury elektrycznej Centrum Danych w oparciu o procedury
 • okablowywanie wszelkich instalacji elektrycznych
 • podłączanie szaf sterowniczych oraz paneli kontrolnych
 • montaż tras kablowych
 • podłączanie instalacji elektrycznych do rozdzielni
 • przeprowadzanie testów i serwisowanie urządzeń
 • regularne wykonywanie prac remontowych, konserwatorskich, a także przeglądów okresowych
 •  umieszczanie i podłączanie gniazdek, przełączników,przycisków pożarowych, czujników dymu i syren
 • tworzenie i przesyłanie raportów z wykonanych prac
 • dokumentowanie wykonanych prac

Poszukiwane kompetencje
 • wykształcenie średnie elektryczne lub elketromechaniczne
 • kilkuletnie doświadczenie w instalowaniu technik elektrycznych w obszarze budowlanictwa przemysłowego
 • minimum podstawowa znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
 •  uprawnienia elektryczne
 • umiejętność czytania planów technicznych
 • ścisłe przestrzeganie przepisów BHP
 • znajomość obsługi komputera
 • dokładność i samodzielność
 • prawo jazdy kat. B

Oferujemy
 • zatrudnienie o umowę o prace, na niemieckich warunkach
 • praca w systemie rotacyjnym (3-4 tyg pracy, tydzień urlopu)
 • wynagrodzenie około 2600€ euro netto!
 • gwarantowane 40 -60 h pracy tygodniowo
 • pełne ubezpieczenie
 • zapewnione przez pracodawcę darmowe mieszkanie oraz pokój jednoosobowy
 • ·nieodpłatny transport do pracy
 • zwrot kosztów transportu do Niemiec (opłacony bilet lotniczy, zwrot za paliwo, auto firmowe)