Elektryk przemysłowy, sektor spożywczy- Belgia

2024-08-29 ID OFERTY: 978851

ABC Work to firma z wieloletnim doświadczeniem na rynku pracy. Pomogliśmy już setkom kandydatów w znalezieniu zatrudnienia.
Legalność naszej działalności potwierdza wpis do Rejestru Podmiotów Prowadzących Agencje Zatrudnienia (KRAZ) pod numerem 12912.
Obecnie dla naszych partnerów poszukujemy osób do pracy  jako Elektryk przemysłowy

Opis stanowiska:

  • Klient jest liderem rynku świeżych, mrożonych i przetworzonych produktów: owoców i warzyw, kwiatów i roślin

  • Będziesz odpowiedzialny za prawidłowe działanie i regulację instalacji, aby zapewnić ich wydajność i skuteczność

  • Będziesz otrzymywać raporty o awariach lub usterkach technicznych i podejmować działania następcze w celu zminimalizowania zakłóceń

  • Będziesz również przeprowadzać drobne rutynowe i awaryjne naprawy, aby zapewnić, że sprzęt jest zawsze gotowy do użycia

  • Będziesz pomagać w przeprowadzaniu konserwacji zapobiegawczej, aby zapewnić optymalne działanie maszyn i urządzeń oraz wykrywać problemy elektryczne, zanim wystąpią

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie na podstawie belgijskiej umowy: płaca zasadnicza 21-22 € (2 zmiany) i 24 € (tylko zmiany nocne) + czeki żywnościowe 7,40

  • Praca zmianowa od poniedziałku do piątku.

  • Premie: 13. miesiąc, pieniądze na wakacje, dodatek za kilometry, dodatek rodzinny, ubezpieczenie zdrowotne i wypadkowe

  • Zakwaterowanie blisko miejsca pracy w pokoju jednoosobowym

  • Stała opieka koordynatorów mówiących po polsku

  • Zwrot kosztów za pierwszy przyjazd do Belgii (250€)

  • Stała umowa od firmy po pozytywnym okresie przejściowym (1 rok)

Wymagania:

  • Kilkuletnie doświadcznie jako elektryk

  • Dobra znajomość jęzka angielskiego

  • Chęć do podjęcia dłuższej współpracy

  • Masz oko do szczegółów i dążysz do najwyższej jakości

Wyslij CV ;info@abcwork.eu
Jeśli masz jakiekolwiek pytania zadzwoń do nas
Marlena +48 570 221 444
Izabela +48 790 448 110