Elektryk przemysłowy w Norymberdze

2024-06-25 ID OFERTY: 965141

Dzień dobry!
Agencja pośrednictwa pracy TOPWE (Numer KRAZ: 29715) poszukuje pracownika na stanowisko:

Industrieelektriker (Elektryk przemysłowy)

Rodzaj: Pośrednictwo - Bezpośrednie zatrudnienie
Miejsce pracy: 90451 Nürnberg (Bawaria)
Najbliższe miasto: Norymberga

Ilość miejsc: 1

Stanowisko:
Elektryk przemysłowy (Industrieelektriker)

Wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej A2

Wynagrodzenie:

  • Około 2720 EUR netto przy 168 godzinach pracy miesięcznie przez 22 dni

Zakres obowiązków:

  1. Przeprowadzanie napraw, konserwacji i prac serwisowych

  2. Montaż i uruchamianie instalacji oraz maszyn

  3. Przezbrojenie linii produkcyjnych

  4. Wyszukiwanie i usuwanie usterek w instalacjach

  5. Wymiana części zużytych maszyn na liniach produkcyjnych

  6. Przeprowadzanie pomiarów i testów

  7. Czytanie dokumentacji technicznej

Zakwaterowanie:

  • Darmowy pokój jednoosobowy, kwatera oddalona o 5-6 km od miejsca pracy

Rozpoczęcie:

  • Od zaraz

Czas pracy:

  • 168 godzin miesięcznie

Prawo jazdy / własny samochód:

  • Nie wymagane

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji poprzez formularz dostępny na naszej stronie internetowej w zakładce "Formularz dla Kandydatów".

WWW.TOPWE.PL

Po więcej informacji prosimy o kontakt:

  • e-mail: CV@TOPWE.PL

  • tel/whatsapp: +48 733 222 697

Wysyłając do nas aplikację, akceptujesz warunki klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U. z 2002 r. nr. 101 poz. 926 ze zm.).