Elektryk przemysłowy Wittenborn, Niemcy

2024-07-10 ID OFERTY: 968552

Link2work sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników, która już od ponad 16 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie za granicą. Oferujemy stabilne i jasne warunki współpracy. Dla naszego Klienta - dużej niemieckiej firmy poszukujemy osób na stanowisko:

Elektryk przemysłowy
Miejsce pracy: Wittenborn, Niemcy
Zakwaterowanie: zorganizowane

Zakres obowiązków
 • zapewnienie dostępności systemu i płynnego procesu produkcji systemów produkcyjnych
 • kontrola, konserwacja i serwisowanie systemów produkcyjnych
 • ciągła optymalizacja dostępności instalacji i procesów konserwacji, w tym badania
 • rozwiązywanie problemów i usuwanie usterek w sterownikach PLC oraz systemach elektrycznych maszyn i urządzeń
 • ścisłe przestrzeganie zasad BHP
 • prowadzenie dokumentacji usterek systemu i przeprowadzonych prac konserwacyjnych

Poszukiwane kompetencje
 • wykształcenie w kierunku elektryka
 • doświadczenie w zawodzie elektryka przemysłowego minimum dwa lata
 • umiejętność czytania rysunków technicznych
 • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
 • zaangażowanie i chęć do pracy
 • prawo jazdy kat. B i własny samochód - mile widziane

Oferujemy
 • stabilne zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę
 • wynagrodzenie wypłacane miesięcznie: 13,95€ brutto/h + dieta 40€/dzień, tj. ok. 2300€ - netto/miesiąc
 • możliwość rozwoju zawodowego
 • darmowe zakwaterowanie
 •  szybki proces rekrutacji