Elektryk, ze znajomoscia jezyka niemieckiego, w Leipzig

2024-04-23 ID OFERTY: 949988

Do wsparcia zespołu produkcyjnego u naszego klienta w Lipsku poszukujemy

doświadczonych wykwalifikowanych pracowników (f/m/d) z wykształceniem zawodowym
- jako elektryk, elektronik, elektryk samochodowy (f/m/d)

Zadania:
- Na linii montażowej pojazdów przy montażu jednostek i zespołów, takich jak kable i trasy kablowe oraz okablowanie szaf sterowniczych w całym pojeździe
- Wstępny montaż i prefabrykacja komponentów elektrycznych do pojazdu i głowicy pojazdu
- Praca w warsztacie, 2 zmiany

Co powinieneś mieć ze sobą:
- komunikatywną znajomość języka niemieckiego
- Ukończone szkolenie zawodowe jako elektryk, technik elektronik lub elektryk samochodowy lub porównywalne kwalifikacje
- Kilkuletnie doświadczenie zawodowe (nie jest obowiązkowe)
- Umiejętność pracy w zespole i chęć uczenia się razem z nami
- Samochód i prawo jazdy

Nasza oferta dla Ciebie:
U nas otrzymasz stałe, wyliczalne wynagrodzenie zgodne z układem zbiorowym pracy wraz z dodatkami takimi jak zwrot kosztów podróży i VMA.
Wraz z naszym klientem oferujemy długoterminową perspektywę w Twoim regionie i indywidualne wsparcie ze strony naszego zespołu.

Z niecierpliwością czekamy na spotkanie z Tobą!
A ponieważ wiemy, że "praktycy" mają tendencję do uważania części teoretycznej aplikacji za trudną, wystarczy, że prześlesz nam swoje CV i referencje. List motywacyjny nie jest konieczny.
Masz jakieś pytania? Chętnie pomożemy!

zgorzelec@wbd-gruppe.de
+491578-0574595