Frezer CNC | Praca w Niemczech | Niemiecka Umowa

2024-02-16 ID OFERTY: 936191

Poszukujemy FREZERA CNC dla niemieckiej firmy.

Lokalizacja: Vilsbiburg, Drezno.

Jeśli szukasz pracy, która nie tylko spełni Twoje obecne oczekiwania, ale również zapewni Ci perspektywy na przyszłość, to mamy dla Ciebie ofertę nie do odrzucenia!

CO OFERUJEMY?

  • zatrudnienie u niemieckiego pracodawcy, uwzględniające: ubezpieczenie społeczne, umowę o pracę,

  • wynagrodzenie podstawowe w wysokości 13/h brutto,

  • nocleg finansowany przez pracodawcę,

  • dietę dzienną (dodatkowe ok. 40 za każdy dzień pracy),

  • pomoc w znalezieniu atrakcyjnego cenowo zakwaterowania (5 za dzień, płatne przez pracownika),

  • wyposażenie i ubranie ochronne.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • obsługa frezarek CNC,

  • kontrola jakości wykonanych elementów,

  • praca na maszynie,

  • praca z rysunkiem technicznym,

  • dbanie o porządek na miejscu pracy.

WYMAGANIA:

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego,

  • prawo jazdy kat. B i własny samochód (mile widziane),

  • wykształcenie kierunkowe, min. zawodowe,

  • potwierdzenie kwalifikacji i/bądź ukończenia szkoły,

  • doświadczenie zawodowe na pokrewnym stanowisku,

  • zaangażowanie i chęć do pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV - skontaktujemy się, by omówić szczegóły!