FREZER CNC / TOKARZ CNC, OBSŁUGA LUB PROGRAMOWANIE, DO WYBORU / PRACA W NIEMCZECH.

2023-09-27 ID OFERTY: 894856

FREZER CNC / TOKARZ CNC, OBSŁUGA LUB PROGRAMOWANIE,

DO WYBORU /  PRACA W NIEMCZECH.

FIRMA IMS GMBH poszukuje kandydatow na stanowsiska:

TOKARZA CNC i FREZERA CNC operatora lub progrmiste maszyn CNC

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • obsluga lub ustawianie lub programowanie maszyn sterowanych numerycznie   CNC w zaleznosci od umiejetnosci kandydata: tokarek, frezarek, krawedziarek, gietarek, wykrawarek, gilotyn,

  • uruchamianie, sterowanie i poprawianie programów CNC, (np: Fanuc,                Sinumerik, Mazak, Heidenhain)

  • obsługa urządzeń i elektronarzędzi

  • umiejętność doboru narzędzi i parametrów skrawania

  • dbanie o stan techniczny maszyn oraz narzędzi

  • kontrola i pomiar części

  • dbałość o wysoką jakość wytwarzanych części

  • kontrola jakości, usuwanie usterek, wprowadzanie korekt

  • możliwość przeszkolenia w zakresie obsługi maszyn

WYMAGANIA:

  • umiejętność obsługi tokarki lub frezarki CNC, znajomość rysunku technicznego i narzędzi pomiarowych

  • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne lub doświadczenie w pracy na maszynach CNC

  • otwartość na rozwój zawodowy

  • umiejętność czytania rysunku technicznego i rozwiązywania problemów technicznych

  • umiejętność poslugiwania sie narzedziami (np: mikrometr)

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym

  • umiejętność pracy w zespole i zaangażowanie w wykonywaniu zadań

  • komunikatywna lub przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego umozliwiajaca komunikacje w pracy

  • sumienne i profesjonalne wykonywanie zadań

  • własny samochod na wyjazd do pracy, mile widziany

NASZA OFERTA:

  • legalne zatrudnienie na niemieckich warunkach

  • możliwość pobierania biezacych cotygodniowych zaliczek.

  • świadczenia na święta i urlop

  • stala niemiecka umowę o pracę na czas nieokreslony tlumaczona na jezyk polski

  • pełne niemieckie ubezpieczenie społeczne i zdrowotne, zgłoszenie do niemieckiej kasy chorych

  • dlugoterminowy kontrakt, możliwe nadgodziny

  • zorganizowane zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy przez pracodawce

  • wyposażenie ochronne za darmo (obuwie, ubranie robocze  oraz skrzynke z narzedziami)

  • dodatki za nadgodziny, prace nocna i dni swiateczne, liczba godzin zagwarantowana w umowie

  • terminowo wypłacane wynagrodzenie

  • indywidualnie ustalany termin wyjazdu

  • opieka polskiego koordynatora na czas zatrudnienia

  • premie za polecenie kandydata do pracy; 300€

 Stawka: od 14€/h Brutto +60€ diety dziennej netto

+ cykliczne podwyzki branzowe tylko w lokalizacji Flensburg

-Po 6 tygodniach 16,10 €/h

-Po trzech miesiacach 16,80 €/h

-Po pieciu miesiacach 17,07 €/h

Lokalizacja: Nürnberg, Flensburg, Neubrandenburg, Hamburg, Stuttgart

W przypadku zainteresowania poprosimy o kontakt (rozmawiamy po polsku) na wszystkie Panstwa pytania chetnie odpowiemy.

KONTAKT:

IMS Team
Königstraße 38
33330 Gütersloh
Dariusz Wierzba
Handy: 004917615609028
Tel.: 05241-23490-23
dariusz.wierzba@ims-zeitarbeit.eu