Frezer-Tokarz CNC z językiem angielskim i własnym autem. Bezpłatne zakwaterowanie!

2024-10-23 ID OFERTY: 986868

Agencja pośrednictwa pracy oraz doradztwa personalnego JOBWISE zarejestrowana pod nr KRAZ 30656 dla jednego ze swoich klientów, poszukuje pracowników zainteresowanych podjęciem pracy jako:

Frezer-Tokarz CNC z językiem angielskim i własnym autem

Lokalizacja :  Velsen-Noord

Obowiązki :

  • ustawianie i obsługa frezarek lub tokarek CNC w celu produkcji zarówno pojedynczych prototypów, jak i większych serii

  • programowanie maszyn bezpośrednio z panelu dla prostych operacji

  • wprowadzanie korekt za pomocą Mastercam lub CAD/CAM dla bardziej skomplikowanych zadań

  • pełne programowanie w Mastercam nie jest wymagane

  • interpretowanie rysunków technicznych i specyfikacji

  • wykonywanie rutynowej konserwacji maszyn oraz diagnozowanie i naprawa problemów

  • kontrola jakości gotowych części

  • 2 zmiany

Oferujemy:

  • wynagrodzenie 2400-2800 euro netto/mies. (bez nadgodzin)

  • samochód służbowy z dodatkiem za paliwo (0,21€/km)

  • możliwość nadgodzin

  • BEZPŁATNE zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym

  • BEZPŁATNE ubezpieczenie

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego minimum B1

  • własne auto (warunek konieczny)

  • minimum 5 lat doświadczenia na stanowisku Frezera lub Tokarza CNC

  • umiejętność wprowadzania korekt za pomocą Mastercam lub CAD/CAM

  • dobra znajomość odczytywania rysunków technicznych oraz solidne zrozumienie procesów obróbki i materiałów

  • zdolność do diagnozowania problemów z maszynami i podejmowania szybkich decyzji w celu zapewnienia efektywności produkcji

  • gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym