Oferta z portalu FACHPRACA.pl - Praca dla fachowców. Tu znajdziesz tysiące ofert pracy dla fachowców z Polski i z zagranicy.

Hydraulik

2024-02-12 ID OFERTY: 935350

 Socpol HR (cert.23912)  poszukuje kandydatów  do pracy w Niemczech na stanowisko:

Hydraulik

Miejsce pracy :   Hamburg, Monachium, Stuttgart

Wymagane:
– min. podstawowa znajomość języka niemieckiego
– doświadczenie zawodowe
– własny samochód

Obowiązki :
– montaż instalacji wodnych, grzewczych i gazowych.

Oferujemy:
– umowę o prace na niemieckich warunkach,

–  wynagrodzenie : 14,0 € netto/ godz

– opłacone  zakwaterowanie

Prosimy również o umieszczenie na CV proponowanej klauzuli:

“Wyrażam  zgodę na przetwarzanie  moich  danych osobowych  i  wizerunkowych   zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia niniejszej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997(Dz.U. nr 133 z 1997r.) o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).przez Agencję Pracy „SOCPOL- JOBS” oraz udostępnienie ich potencjalnym pracodawcom. Niniejsza aplikacja , podane dane osobowe  oraz wizerunkowe są dobrowolne i mogę skorzystać z prawa do poprawiania lub usunięcia moich danych osobowych oraz wizerunkowych na każdym etapie.”