Hydraulik Islandia

2024-02-03 ID OFERTY: 933754

Opis / Obowiązki:

Miejsce pracy: Reykjavík - Islandia
Praca aktualna jest natychmiast lub w możliwie szybkim terminie.
Długotrwała umowa o pracę
Czas pracy: od poniedziałku do piątku
Godziny pracy: od 160 godz. miesięcznie + nadgodziny.

Do głównych zadań osoby zatrudnionej należy:

Instalacja ogrzewania.
Instalacje sanitarne.
Zakładanie klimatyzacji.
Biały montaż.

Montaż instalacji sanitarnych, podłączenia wody ciepłej/zimnej, instalacja zraszaczy - praca na obiektach budowlanych, przemysłowych.

Wymagania:

Wyuczony zawód o profilu hydraulika
 doświadczenie zawodowe.
podstawowa znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

islandzka umowa o pracę i pełne świadczenia socjalne.
Wynagrodzenie : 2,509. ISK/godzinę
Wynagrodzenie za nadgodziny: 3,563 ISK/godzinę
minimum 160 godzin miesięcznie, możliwość wypracowywania nadgodzin!
Pracodawca Zagraniczny zapewnia zakwaterowanie
Pracodawca Zagraniczny organizuje przelot do Reykjavík Islandia

osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji  na adres mailowy:   office@eastgaterecruitment.com

W temat wiadomości prosimy wpisać: Hydraulik Islandia