Hydraulik Konserwator w oczyszczalni - Berlin

2024-06-07 ID OFERTY: 960134

Na zlecenie naszego klienta poszukujemy Montera instalacji sanitarnych - konserwatora oczyszczalni ścieków do pracy w miejscowości Blankenfelde - Mahlow (Berlin) .

Praca blisko Polskiej  granicy !

System pracy: 2 zmiany ( rano i popołudnie)

Zakres obowiązków:

  • Obsługa, konserwowacja maszyny ściekowych, ale także kotłów i systemów dopływu świeżej wody

  • Naprawa i konserwacja pomp, zaworów i rur

  • Pobieranie próbek ścieków i osadów, przeprowadzanie analizy oraz dokumentowanie wyników

Wymagania:

  • Znajomość jezyka niemieckiego na poziomie komunikatywnym B1

  • Prawo jazdy i samochód

  • Doświadczenie zawodowe

Nasz klient oferuje:

  • Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony,

  • Pełny pakiet świadczeń socjalnych,

  • Stawka 18,00€/h  brutto + 40€ Netto dzienna dieta,

  • Zarobki netto od 2700€/2900€ / m-c przy 160h,

  • Stałe zatrudnienie,

  • Możliwość wyrabiania nadgodzin

  • Dodatki zmianowe ( 100% święta, 50% niedziele i 25% nadgodziny oraz zmiany nocne)

  • Zwrot kosztu pierwszego przyjazdu

  • Premię świąteczną,

  • Możliwość otrzymywania cotygodniowych zaliczek,

  • Dodatek urlopowy,

  • Gwarantujemy rzetelną i profesjonalną opiekę w języku polskim

Pracodawca zapewnia zakwaterowanie +/- 450€ miesięcznie

CV prosimy przesłać na adres e-mail:    cv@sternjob.com    w tytule napisać  "Monter instalacji sanitarnych -oczyszczalnia" .