Hydraulik Monter instalacji ogrzewania Szwajcaria

2024-02-03 ID OFERTY: 933738

Różne lokalizacje w północnej Szwajcarii

Poszukujemy zarówno hydraulików monterów instalacji sanitarnych oraz monterów ogrzewania

Obowiązki:

prace w zakresie instalacji grzewczych i sanitarnych (kaloryfery, toalety, zlewozmywaki, kabiny prysznicowe, itp.)
Instalacja ogrzewania.
Instalacje sanitarne.
Biały montaż.

Wymagania:

  • doświadczenie na stanowisku hydraulika lub montera ogrzewania

  • podstawowa znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:

  • Stawka od 35 Franków Szwajcarskich CHF / godzinę brutto + dieta

  • umowę szwajcarską

  • 45 godzin tygodniowo pracy

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie swojego CV  po niemiecku na adres mailowy:    office@eastgaterecruitment.com

w temacie prosimy wpisać "Hydraulik lub Monter ogrzewania Szwajcaria "