Hydraulik Monter instalacji sanitarnych Niemcy

2024-02-03 ID OFERTY: 933546

Poszukujemy: monterów wentylacji i klimatyzacji, hydraulików, Monterów instalacji grzewczych i sanitarnych

Opis / Obowiązki:

Miejsce pracy: różne lokalizacje w Nieczech min. Berlin, Augsburg, Ingolstadt, Kempten , Monachium, Stuttgart
Praca aktualna jest natychmiast lub w możliwie szybkim terminie.
Długotrwała umowa o pracę
Czas pracy: od poniedziałku do piątku, mogą dochodzić soboty.
Godziny pracy: od 155 do 170 godz. miesięcznie + nadgodziny (Zeitkonto).

Do głównych zadań osoby zatrudnionej należy:

prace w zakresie instalacji grzewczych i sanitarnych (kaloryfery, toalety, zlewozmywaki, kabiny prysznicowe, itp.)
Instalacja ogrzewania.
Instalacje sanitarne.
Zakładanie klimatyzacji.
Biały montaż.

Montaż instalacji sanitarnych, zakładanie klimatyzacji podłączenia wody ciepłej/zimnej, instalacja zraszaczy - praca na obiektach budowlanych, przemysłowych

Wymagania:

Wyuczony zawód o profilu montera instalacji sanitarnych lub Hydraulika.
 doświadczenie zawodowe.
podstawowa znajomość języka niemieckiego.
Prawo jazdy B i własne auto (mile widziane).

Oferujemy:

Niemiecka umowa o pracę i pełne świadczenia socjalne.
Wynagrodzenie brutto: 14,50 euro/godzinę.
Dieta netto 6 euro za każdą przepracowaną godzinę (ok. 1050 euro netto miesięcznie).
Wynagrodzenie miesięczne netto od 2500 do 2650 euro + nadgodziny.
Premia w wysokości 2000 euro brutto (wypłacana w dwóch ratach, pierwsze 1000 euro po 6 miesiącach i drugie 1000 euro po 12 miesiącach pracy).
Zakwaterowanie zapewnione, opłacone przez pracodawcę

osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji  na adres mailowy:   office@eastgaterecruitment.com

prosimy w temacie wpisać : Hydraulik Niemcy