Hydraulik od 2800€. Zapewnione zakwaterowanie. Umowa niemiecka.

2024-10-22 ID OFERTY: 986774

Praca hydraulik za granicą Niemcy. Zapewnione zakwaterowanie. Umowa niemiecka. Hydraulik za granicą. Oferta pracy Niemcy. Start zlecenia 28.10.2024.

Zadania hydraulika:

  • tworzenie, montaż, naprawa instalacji grzewczych

  • instalacje wodno-kanalizacyjne

  • instalacje sanitarne

  • stare i nowe budownictwo

Oferta:

  • stawka godzinowa od 16,00-17,00 €/h brutto

  • dieta/dzienna 65,00€ netto

  • wynagrodzenie hydraulika od 2800€

  • umowa niemiecka

  • zapewnione płatne zakwaterowanie

Wymagania:

  • prawo jazdy i auto

  • znajomość rysunku technicznego

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Kontakt telefoniczny od PN- PT od 08:00-16:00 pod nr Tel: 48 517 455 345

Busy do Niemiec codziennie

Oferty pracy za granicą dla hydraulików

Praca hydraulik za granicą Niemcy

Praca za granicą w Niemczech

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Data dodania oferty – 2024-10-22

Kraj – Niemcy, Wackersdorf (Bayern)

Wynagrodzenie – od 2800€