Oferta z portalu FACHPRACA.pl - Praca dla fachowców. Tu znajdziesz tysiące ofert pracy dla fachowców z Polski i z zagranicy.

Kafelkarze - znajomość języków obcych niewymagana

2022-11-25 ID OFERTY: 812363

Opis stanowiska

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego: +48510281546 / +48798321128 lub mailowego cv@jobforce.pl

Aktualnie dla naszego Norweskiego klienta poszukujemy kafelkarzy w Bergen.

Zakres obowiązków: przygotowanie podłoża, układanie płytek.

Wymagania stanowiska

  • min. 3 lata doświadczenia w zawodzie

  • umiejętność pracy w zespole

  • samodzielność

  • pozytywne (telefoniczne) referencje z poprzednich miejsc pracy

Oferujemy

  • legalną pracę w norweskiej firmie,

  • norweską umowę o pracę, którą firma zawiera z pracownikiem w Norwegii,

  • przygotowanie dokumentacji i pomoc w wyrobieniu norweskiego numeru podatkowego,

  • feriepenger (pieniądze wakacyjne) w wysokości 10,2% od stawki godzinowej brutto (zależnie od projektu). Feriepenger jest wypłacane raz w roku (czerwiec/lipiec) i jego wysokość zależy od przepracowanych godzin na przełomie całego roku,

  • dodatek na dzieci przysługujący wg prawa norweskiego,

  • stawkę godzinową – 230-250 kr/h brutto,

  • ok. 50h roboczych tygodniowo,

  • darmowe ubrania i narzędzia zapewnione przez pracodawcę już od pierwszego dnia współpracy.

  • możliwość stałej współpracy

Wyślij do nas swoje CV, odezwiemy się w możliwie najszybszym terminie!