Kelner / Kelnerka

2024-04-13 ID OFERTY: 948141

Praca Sezonowa dla Kelnera/Kelnerki w Hotelu 3*

Lokalizacja: Merano, Południowy Tyrol , Włochy

Termin pracy: Kwiecień/maj do października.

Twój zakres obowiązków

  • Przyjmowanie zamówień od gości

  • Przenoszenie jedzenia i napojów na stolik klienta

  • Doradzanie klientom w wyborze dań i napojów

  • Obsługa kasy i przyjmowanie płatnośc

  • Sprzątanie stolików i utrzymanie porządku w lokalu

  • Komunikowanie się z kuchnią w celu przekazania zamówień i koordynacji serwowania potraw

  • Zapewnianie wysokiej jakości obsługi klienta poprzez dbanie o dobre relacje z gośćmi

  • Przestrzeganie zasad higieny i bezpieczeństwa pracy w lokalu

  • Dbanie o to, aby zamówienia były podane zgodnie z oczekiwaniami klientów

  • Wykonywanie dodatkowych zadań powierzonych przez przełożonego

Nasze wymagania

  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym

  • Doświadczenie w obsłudze kelnerskiej mile widziane

  • Umiejętność pracy w dynamicznym środowisku

  • Pozytywne nastawienie i dobre umiejętności interpersonalne

To oferujemy

  • Bezpłatne zakwaterowanie bezpośrednio w obiekcie

  • Bezpłatne wyżywienie ( 3 posiłki)

  • Miesięczne zarobki 1600 € netto

Chętnie rozmawiamy z kandydatami i odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące oferty pracy.