Kelnerka

2024-03-27 ID OFERTY: 944300

Socpol HR (cert..23912) oferuje pracę w Szwajcarii  w zawodzie:

Kelnerka

Miejsce pracy: Restauracja w Schwyz

Zadania:

- przygotowanie sali dla gości

- obsługa gości w restauracji

- przygotowanie posiłków na wynos

- dbanie o porządek

- doradztwo w zakresie menu

Wymagane:

- doświadczenie zawodowe  jako kelnerka lub w cateringu

- akceptacja zmianowej  pracy  oraz w w weekendy

- zadbany wygląd, wysoka kultura osobista, sympatyczne i uprzejme podejście do gości i współpracowników

- konieczna dobra znajomość języka niemieckiego, znajomość języka angielskiego mile widziana

- komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole

- wysoka motywacja do pracy, punktualność, sumienność i dokładność

Pracodawca oferuje:

- szwajcarska umowa o pracę

- wynagrodzenie:  26,0  - 32,0 CHF /godz. (uzależnione od doświadczenia , kwalifikacji)

- pracodawca organizuje zakwaterowanie

Prosimy o CV w j niemieckim oraz zawarcie w swojej aplikacji poniższej klauzuli:

“Wyrażam  zgodę na przetwarzanie  moich  danych osobowych  i  wizerunkowych   zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia niniejszej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997(Dz.U. nr 133 z 1997r.) o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).przez Agencję Pracy „SOCPOL HR” oraz udostępnienie ich potencjalnym pracodawcom. Niniejsza aplikacja i podane dane osobowe  są dobrowolne i mogę skorzystać z prawa do poprawiania lub usunięcia moich danych osobowych oraz wizerunkowych na każdym etapie.”