Kelner/pomoc kelnerska z j. francuskim

2024-04-11 ID OFERTY: 947400

OFERTA PRACY TYMCZASOWEJ – GRH Polska, nr licencji 16998

Aktualnie dla naszych klientów – HOTELI we FRANCJI poszukujemy osób ze znajomością j. francuskiego i doświadczeniem na stanowisko:

Kelner/Pomoc kelnerska

od maja do końca października 2024

Co mamy do zaoferowania?

  • Polską umowę o pracę tymczasową

  • Gwarancję bezpłatnego zakwaterowania

  • Pracę w wymiarze minimum 35 h tygodniowo

  • Pewną stawkę od 11,72 euro/h (1600 – 1700 euro netto/msc.)

  • Dodatkowo płatne nadgodziny

  • Zapewnione posiłki/dieta

  • Dodatek za urlop wypoczynkowy w wysokości 10% wynagrodzenia brutto

  • Zwrot za dojazd w wysokości 150 euro

Czego oczekujemy?

  • Doświadczenia na stanowisku kelnerskim lub pokrewnym

  • Znajomości języka francuskiego – poziom komunikatywny

  • Dyspozycyjności na cały sezon

Jaki jest zakres obowiązków?

  • Obsługa kelnerska w restauracji hotelowej podczas śniadań i kolacji

  • Nakrywanie do stołów, sprzątanie sali restauracyjnej i baru

Działamy w pełni transparentnie  – wszystkie informacje dotyczące zasad współpracy z nami i warunków zatrudnienia u klienta otrzymasz w ofercie.

Wyślij CV przez formularz na naszej stronie:

lub skontaktuj się z nami telefonicznie (w godzinach 8:00 - 16:00):

+48 789 365 553

Prosimy o zawarcie w CV poniższej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).”
Klauzula informacyjna dla kandydata: grhpolska.com/klauzula-informacyjna/

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami