Kierowca Śmieciarki kat. C - okolice Utrecht

2024-06-28 ID OFERTY: 965854

Nasz klient dba o środowisko poprzez zbieranie, sortowanie odpadów i przetwarzanie procesów produkcyjnych oraz poszukuje najlepszych rozwiązań, aby w jak największym stopniu uniknąć marnowania surowców.

Jesteś kierowcą kat. C i szukasz nowych wyzwań?

Sprawdź naszą najnowszą ofertę pracy dla kierowców śmieciarek i aplikuj już teraz!

Baza: Utrecht

Opis Stanowiska:

Jako kierowca będziesz odpowiedzialny za zbieranie kontenerów na odpady i opróżnianie ich w Utrechcie i okolicach. Oprócz prowadzenia pojazdu, do Twoich obowiązków należeć będzie również praca jako ładowacz.

Będziesz pracować od poniedziałku do piątku, czasami także w soboty. Dzień pracy rozpoczyna się między 6 a 9 rano i będzie trwać około 8-10 godzin. Będziesz odwiedzać ponad 15 lokalizacji dziennie.

Wymagania:

  • Minimum 6 miesięcy doświadczenia jako kierowca ciężarówki typu C

  • Prawo jazdy kat. C, kod 95 i karta do tachografu cyfrowego

  • Certyfikat VCA lub gotowość do jego uzyskania w ciągu 3 miesięcy

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (holenderski będzie dodatkowym atutem)

  • Własny samochód (do jazdy do/z pracy)

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie godzinowe: 16,64 - 18,71 € brutto (w zależności od doświadczenia zawodowego) plus dodatki.

  • Umowa holenderska

  • Tygodniowa wypłata (700-750 € netto)

  • Pieniądze wakacyjne i płatne dni urlopowe (25 rocznie)

  • Ubezpieczenie zdrowotne

  • Program emerytalny

  • Ilość godzin tygodniowo: 40-50

  • Dodatek kilometrowy

  • Zakwaterowanie