Kierowca autobusów miejskich (D+95)

2024-09-23 ID OFERTY: 982083

Opis stanowiska

    • Praca jako kierowca autobusów miejskich w okolicy Utrechtu

    • Kierowanie przegubowymi autobusami z automatyczną skrzynią biegów

    • Pierwszy miesiąc (płatny) - wdrożenie: szkolenie teoretyczne i praktyczne

    • Praca na różne zmiany ustalone według grafiku (określony z 6 tygodniowym wyprzedzeniem)

    • Międzynarodowe środowisko pracy

Wymagania stanowiska

  • Chęć do podjęcia pracy w Holandii na okres przynajmniej 12 miesięcy

  • Doświadczenie w transporcie publicznym jako kierowca

  • Aktywne prawo jazdy kat. D + kat. 95

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację (B1) -> wymagany certyfikat ESOL lub Cambridge (test finansowany przez firmę)

  • Wysoka kultura osobista

  • Chęć pracy na różne i nieregularne zmiany

  • Odpowiedzialny wobec innych użytkowników dróg

  • Komunikatywność

Oferujemy

  • Wynagrodzenie netto: 2152-2726€/miesiąc (w trakcie szkolenia 2150.76€/miesiąc) -> w zależności od doświadczenia!

  • Dodatek za nieregularny czas pracy - ok. 300€/miesiąc

  • Zakwaterowanie zapewnione - ujęte w stawce - pokój 1os.

  • Darmowe ubezpieczenie zdrowotne

  • Kontrakt holenderski na 12 miesięcy -> później przejęcie bezpośrednio przez firmę

  • 25 dni urlopu w ciągu roku

  • Dojazd z zakwaterowania do pracy własnym samochodem - kilometrówka (€0.23/km)