KIEROWCA AUTOBUSU KAT.D/DE

2024-06-09 ID OFERTY: 960352

Opis stanowiska

Kierowca Komunikacji zastępczej SEV / Obszar: Dortmund Dusseldorf Kolonia Leverkusen

praca zmianowa - dostępne dwie zmiany / poranna i popołudniowo - nocna - zamiennie / praca zgodna z ppp 8-10 h

zakwaterowanie: wynajęte mieszkanie 1-2 osoby w mieszkaniu, samodzielne pokoje, wysoki standard, blisko bazy

samochód firmowy: w celach dojazdu do bazy po zakończonej zmianie

Wymagania stanowiska

Wymagania:

  • Prawo jazdy kategoria D/DE

  • komunikatywny język niemiecki lub angielski

  • karta kierowcy

  • doświadczenie w kierowaniu pojazdami kat. D/DE

  • mile widziane doświadczenie w kierowaniu pojazdami komunikacji miejskiej

Oferujemy

  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie : stawka w zależności od umowy ( zlecenie, uop tymczasowa, jdg)
    150-200 euro/dzień pracy

  • zakwaterowanie w bliskim dystansie do bazy autobusowej, skąd kierowca rozpoczyna pracę; w okolicy mieszkania dostępne są minimum dwa duże sklepy, w których można zrobić zakupy

  • dojazd i powrót z miejsca zamieszkania zorganizowany przez agencję

  • w wypadku wyboru własnego środka transportu - zwrot kosztów dojazdu (km)