Kierowca C / C+E w Holandii - zakwaterowanie

2024-07-30 ID OFERTY: 973134

Opis stanowiska:

Lokalizacja: Holandia

Data rozpoczęcia: Jak najszybciej

Kontrakt: Pełny etat / stała praca

Wymiar czasu pracy: 5 dni w tygodniu

Czas trwania umowy: Umowa długoterminowa - Preferowany okres dłuższy niż 6 miesięcy

Godzinowe wynagrodzenie: 16,31€

Średnie miesięczne wynagrodzenie: 2600 - 3000 euro netto (w oparciu o 40-godzinny tydzień pracy).

Poszukujemy doświadczonych kierowców ciężarówek dla różnych klientów w Holandii, głównie w dystrybucji.

Oprócz prowadzenia pojazdu, będziesz wykonywać kontrole pojazdów, codzienne zadania konserwacyjne i regularne kontrole bezpieczeństwa, aby zapewnić, że flota pozostaje w najlepszym stanie. Istnieje możliwość pracy w niektóre dni na nocnych zmianach i w weekendy, które są dodatkowo płatne.

Wymagania:

- Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (min. B1)

- Prawo jazdy kategorii C lub C+E z ważnym kodem 95

- 6 miesięcy doświadczenia jako aktywny kierowca w ciągu ostatnich 2-3 lat

- Znajomość podstawowej konserwacji pojazdu

- Obywatelstwo UE lub pozwolenie na pracę w Holandii

- Gotowość do przystąpienia do testu umiejętności jazdy  i badań lekarskich w miejscu pracy

- Elastyczność do pracy w weekendy.

Oferujemy:

- Zakwaterowanie w pokoju 1 osobowym we współdzielonym mieszkaniu - maksymalnie 45 minut od miejsca pracy

- Szkolenie na miejscu

- Prywatne ubezpieczenie zdrowotne

- Świadectwo pracy i referencje

- Wypłata wynagrodzenia w systemie tygodniowym

- 0,21 euro dodatku za kilometr

- 8% dodatek urlopowy.

Koszty:

- Bezpłatne zakwaterowanie przez pierwsze 3 miesiące. Po tym okresie koszt zakwaterowania wynosi 98 € tygodniowo. Koszt ten jest potrącany z wynagrodzenia. Wszyscy kandydaci uczestniczą w porozumieniu podatkowym ET, co oznacza, że koszt ten można otrzymać jako nieopodatkowany zwrot kosztów zakwaterowania.

- Obowiązkowe ubezpieczenie zdrowotne - 35,58 € tygodniowo

Istnieje możliwość wypożyczenia samochodu - za 50€ - 75€ tygodniowo